Dom

Gdzie szukać inspiracji aranżacji wnętrz?

Chciałabyś zmienić coś w swojej łazience, ale zupełnie nie masz koncepcji? Podobają Ci się szarości, ale nie wiesz, czy będą pasowały akurat u Ciebie? W jaki sposób dobrać płytki, które potem pięknie będą prezentowały się w pomieszczeniu?  A farbę? Gdzie podpatrzeć, jak żyją i mieszkają inni?

Szukaj inspiracji w sieci

Nie ma chyba nic fajniejszego, niż przeglądanie Pinteresta w poszukiwaniu inspiracji, jeśli chodzi o wnętrza. To międzynarodowy serwis, z którego najwięcej korzystają użytkownicy anglojęzyczni. Nie będzie zbyt daleko idącym wnioskiem stwierdzenie, że mają zupełnie inne spojrzenie na wnętrza i ich aranżację, niż my. Właśnie dlatego dzięki niemu możemy czerpać inspiracje i szukać nowych rozwiązań. Alternatywą są polskie odpowiedniki typu zszywka.pl.

Innym, cennym źródłem informacji o wnętrzach są na pewno fora internetowe. Nie raz pewnie zdarzyło Wam się wchodzić na te najpopularniejsze i podpatrywać zdjęcia wnętrz innych użytkowników. Fora to cenna platforma wymiany wiedzy. Można dopytać o firmę, serię, również rzeczonych płytek, czy farby.

Blogi to kolejne świetne miejsce. Wystarczy wyszukiwarka i już możesz znaleźć się w świecie skandynawskim, włoskim czy francuskim. Wiele z nich znajdziesz też tutaj.

Wejdź do świata offline

Sieć to jedno, jednak osobiste obejrzenie danej inspiracji to drugie. Podpatruj, jakie rozwiązania mają znajomi. Dopytuj. Często chętnie dzielą się swoimi radami dotyczącymi aranżacji.

Warto odwiedzić również supermarkety budowlane. Leroy Merlin od lat proponuje aranżacje pomieszczeń – przede wszystkim łazienek. Prawdziwą kopalnią inspiracji jest natomiast Ikea, która tworzy całe mieszkania z dokładnym określeniem ich metrażu. Czy może być coś lepszego i wygodniejszego, niż wybór mieszkania i aranżacji, jak z katalogu?

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Natalia says:

    Sieć jest najlepszym miejscem, w którym można znaleźć dosłownie wszystko, a już na pewno świetne inspiracje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.